Про нас

ДП НДВТА «Стратегія регіонального розвитку»

 Державне підприємство «Науково-дослідна виробничо-технічна агенція «Стратегія регіонального розвитку» (ДП НДВТА «Стратегія регіонального розвитку», Підприємство) було створено наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 27 березня 2008 року № 142.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2011 року № 1114-р ДП НДВТА «Стратегія регіонального розвитку» віднесено до сфери управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон України).

Підприємство утворене з метою досягнення високопрофесійного і високоефективного вирішення питань у сфері капітального будівництва та реконструкції житла і об’єктів соціального призначення, а також сприяння впровадженню у зазначену сферу конструктивних рішень, нових будівельних матеріалів, конструкцій, виробів.

 Основним напрямком діяльності є виконання робіт з технічного обстеження будівель та споруд, проектування, здійснення технічного нагляду, включаючи виконання функцій Замовника у будівництв, проведення технічної інвентаризації будівель, надання повного спектру юридичних, інженерно-технічних послуг у сфері будівництва, отримання дозвільних документів з питань будівництва, супровід при прийнятті об’єкта в експлуатацію.

ДП НДВТА «Стратегія регіонального розвитку» має значний досвід при забезпеченні виконання робіт високої складності. За період роботи на підприємство не надходило скарг та негативних відгуків стосовно якості виконаних робіт та наданих послуг. Підприємство має позитивні відгуки від замовників.

ДП НДВТА «Стратегія регіонального розвитку» здійснює технічний супровід будівництва майже по всіх регіонах України (за останні роки реалізовано біля 500 об’єктів). Здійснення технічного нагляду проводилось, в основному, за бюджетними програмами.

Серед основних програм та об’єктів можна відмітити такі:

 1.  Виконання заходів із запобігання аваріям та техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві міста Славутича;
 2. Капітальний ремонт систем централізованого водопостачання та водовідведення у областях України;
 3. Фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження (30 км. зона АЕС) в першу чергу забезпечення питною водою, водовідведення та енергозбереження;
 4.  Будівництво та капітальні ремонти мереж зовнішнього освітлення в м.Києві;
 5.  Капітальний ремонт приміщення дитячої поліклініки Центральної районної лікарні м. Боярка Києво-Святошиського району Київської області;
 6.  Капітальний ремонт приміщення районної дитячо-юнацької спортивної школи Києво-Святошинського району, Київської області, м. Вишневе;
 7.  Аварійний капітальний ремонт приміщень будівлі навчального корпусу Національного медичного університету імені О.О.Богомольця;
 8. Капітальний ремонт приміщень спортивного залу комунального закладу Миронівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Миронівської   районної ради Київської області;
 9.  Демонтаж аварійної будівлі та будівництво нової Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6;
 10.  Капітальний ремонт і облаштуванням приміщень для проведення засідань колегії суддів Конституційного Суду України;
 11.  Реконструкція дошкільного навчального закладу №306 на просп. Повітрофлотському, 40-А, в Солом’янському районі м. Києва тощо.

ДП НДВТА «Стратегія регіонального розвитку» є активним учасником електронної системи публічних закупівель ProZorro, та зареєстровано як учасник на авторизованих електронних майданчиках державних і комерційних торгів. Чимала частина тендерів, в яких Підприємство брало учать, були для нас успішними та завершилися перемогою, підписанням з замовниками договорів та виконанням робіт/наданням послуг.

  Крім того, Підприємством виконувались такі роботи:

 1. У галузі будівництва та науково-дослідні роботи: «Створення електронного реєстру атестованих осіб»;
 2. У сфері ІТ-технологій;
 3. «Оновлення та супроводження офіційного сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України»;
 4. «Дослідження професійної класифікації у будівництві, розроблення кваліфікаційних характеристик на нові професії працівників у будівництві та підготовка на їх основі змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 64».

 ДП НДВТА «Стратегія регіонального розвитку» тісно співпрацює з Архітектурно – будівельною інспекцією України з питань оформлення дозвільних документів, а саме:

 1. повідомлення про початок підготовчих робіт;
 2. зміна даних у повідомленні про початок підготовчих робіт;
 3. декларація про початок підготовчих робіт;
 4. зміна даних у декларації про початок підготовчих робіт;
 5. повідомлення про початок будівельних робіт;
 6. зміна даних у повідомленні про початок будівельних робіт;
 7. декларація про початок будівельних робіт;
 8. зміна даних у декларації про початок будівельних робіт;
 9.  дозвіл на будівельні роботи;
 10. повідомлення про зміну даних в дозволі на будівельні роботи;
 11. декларація про готовність об’єкта до експлуатації;
 12. відповідний сертифікат;
 13. декларація про готовність об`єкта;
 14. проходження експертизи проектної та кошторисної документації об’єктів архітектури;

У складі Підприємства працюють висококваліфіковані працівники (в штаті та за договорами підряду), які мають сертифікати провідних інженерів-консультантів, провідних інженерів технічного нагляду, провідних інженерів-проектувальників та провідних експертів з технічного обстеження будівель та споруд. Вказані фахівці мають значний досвід із виконання робіт, у тому числі здійснення технічного супроводу під час будівництва об’єктів архітектури будь-якого класу наслідків (відповідальності).

Підприємство відкрило 24 відокремлених підрозділи майже у всіх обласних центрах України.  Підприємство має ліцензію Архітектурно – будівельної інспекції України, Серія АЕ № 641095 на виконання будівельних робіт на об’єктах будь якої категорії складності.

Будівельна ліцензія