Новини

ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ!

15:52,19 Червня
ШАНОВНІ ПАРТНЕРИ!

15 червня 2022 року завершився процес зміни організаційно-правової форми юридичної особи та відбулося перетворення Державного підприємства «Науково-дослідна виробничо-технічна агенція «Стратегія регіонального розвитку» (код ЄДРПОУ: 35829997) в Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-дослідна виробничо-технічна агенція «Стратегія регіонального розвитку» (код ЄДРПОУ: 35829997) з повним правонаступництвом.

Державним реєстратором затверджені всі необхідні документи і статут організації, внесений відповідний запис до Єдиного державного реєстру, таким чином, процес реорганізації підприємства завершено. 

Ця процедура дала змогу створити прозору, ефективну, сучасну організацію нового зразка, залучати для її розвитку державні і міжнародні інвестицій, і як наслідок, – значно підвищити якість роботи та надання послуг  для забезпечення основних потреб Замовника.

При перетворенні ДП НДВТА “Стратегія регіонального розвитку” всі його майнові і немайнові права, грошові кошти, зобов’язання та інші права та обов’язки переходять до його правонаступника ТОВ “НДВТА “СРР”відповідно до передавального акту та діючого законодавства.

Переглянути скан-копію виписки, можна за посиланням: Scan виписки.