Новини

БУДІВНИЦТВО БЕЗ ПРОБЛЕМ

17:45,17 Лютого
БУДІВНИЦТВО БЕЗ ПРОБЛЕМ

 

Наш новий інформаційний партнер – Інтернет-журнал «БУДІВНИЦТВО БЕЗ ПРОБЛЕМ» – представив до уваги читачів другий випуск цьогорічного видання.

У публікації «Як уникнути коригування проектної документації до набуття права на виконання будівельних робіт» докладно розглянуто зміни, внесені до Порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів, які спрямовані на врегулювання питань коригування проектної документації у зв’язку з введенням нових нормативних актів.

Міркування щодо узгодженої взаємодії і уникнення дублювання функцій дозвільної і контрольної систем у будівництві викладені у публікації «Коли здійснюється державний контроль за об’єктом будівництва?».

Окремо висвітлено питання щодо нової процедури оприлюднення державних будівельних норм, а також представлено перелік і, так би мовити, «літопис» введення в дію нових державних будівельних норм у 2019 році.

Як завжди актуальна рубрика «Енергоефективність будівель. Досвід і практика.», інші матеріали, розміщені на 70-ти сторінках журналу.

Докладніше з випуском ББП 2-2020 можна ознайомитися тут.